Mocne półrocze!

Klub Otwock Kick-boxing Team (OKT) od początku roku święci triumfy na polskich i zagranicznych arenach. Młodzi kick-boxerzy zdobyli liczne trofea i doświadczenie, które przyda im się na najbliższych imprezach.

okt

Po Mistrzostwach Polski Kick-light w Starachowicach  (marzec 2012), w których wicemistrzostwo wywalczyła Ela Gerc, a Dawid Andrzejewski stoczył 3 ciężkie walki i otarł się od podium, nie było dużo czasu na odpoczynek. Już w następny weekend odbył się turniej w Bielsko-Białej. Były to eliminacje do kolejnych Mistrzostw Polski tym razem w formule light-contact. W turnieju brały udział kluby z całej Polski, przyjechało bardzo dużo mocnych wojowników w różnym wieku. Poczynania naszych zawodników można określić krótko – pojechali, zawalczyli i zwyciężyli. Bolesław Nowak (-63 kg) 1 m-sce; Andrzej Modzelewski (-74 kg) 1 m-sce; Kamil Ruta (-79 kg) 1 m-sce; Piotr Bombik (-84 kg), Kamil Ołdakowski (-89 kg) oraz Dawid Durma (-57 kg) po jednej walce wygranej ale to nie starczyło by stanąć na podium.

Nie zabrakło także naszej fighterki Eli Gerc. Jest ona prężnie rozwijającą się zawodniczką. W Bielsko-Białej stanęła na podium zdobywając brązowy medal. Po raz kolejny pokazała mocny charakter  na kolejnym, kwietniowym turnieju w Makowie Mazowieckim na Mistrzostwach Mazowsza. Tam, ponieważ w jej kategorii wagowej nie było chętnych do walki, Ela postanowiła zmierzyć się z zawodniczkami z wyższej kategorii wagowej ostatecznie zajmując 2 miejsce.

Kolejny emocjonujący weekend za naszymi zawodnikami to „majówka”. 4-6 maja nasi kick-bokserzy pojechali do Krynicy Górskiej by rywalizować o międzynarodowy puchar Polish Open. To były bardzo zacięte zawody. Przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski, walki były toczone w przepięknym miejscu pod gołym niebem. Ring był nie tylko rozgrzany od toczonych na nim walk, ale również od bardzo mocno świecącego słońca.

Oto co udało im się wywalczyć:
Kamil Ruta – 3 złota ;1 srebro  i tytuł najwszechstronniejszego zawodnika (-74kg i -79 kg senior); Bolesław Nowak – 2 złota; 1 srebro  (-63 kg i -69kg senior); Andrzej Modzelewski – 2 złota ;1 srebro  (-74 kg senior); Norbert Opara – 1 srebro i 1 brąz (-74 kg junior); Rafał Sitek – Złoty medal (-52 kg kadet); Krzysztof Giera – Złoty medal w formule Light-Contact (-57 kg kadet młodszy); Elżbieta Gerc– 1 złoto i 2 srebra(-60 kg junior); Sebastian Wyszyński – 1 brąz (-52 kg kadet młodszy); Dariusz Giera – 1 złoto (-52 kg kadet młodszy); Dawid Durma – 3 srebra (-57 kg junior).

Jak widać kick-bokserzy z Otwocka mają bardzo aktywny sezon, który jeszcze się nie skończył. Przed nimi kolejne starty MP low kick juniorów młodszych oraz fullcontact juniorów młodszych. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

  • K-1

  • Kick-Boxing

    Kick-Boxing

  • Muay Thai

    Muay Thai